Reperi Chris Brown me flamurin shqiptar (FOTO)


Gjatë ndarjes së çmimeve Oscar, reperi i njohur Chris Brown është fotografuar teksa ka mbajtur në dorë flamurin tonë kombëtar. Mund të duket e pabesueshme, por Brown e ka shumë përzemër Shqipërinë. Ai ka dalë në fotografi së bashku me shqiptarin Ludovik Tunaj, ku reperi ka mbajtur afër zemrës flamurin kuq e zi dhe duket qartë se ndjen shumë kënaqësi, pasi është duke qeshur. /alb-observer.com/